Усі проекти

Результати Circular Economy Hackathon 2019

Результати Circular Economy Hackathon 2019

Вже вдруге в Україні відбувся хакатон екологічних інновацій Circular Economy Hackathon.
Два дні - 5 і 6 жовтня - учасники хакатону працювали над своїми проектами, слухали лекції від іноземних та українських фахівців і стартаперів, працювали з менторами.

Цього року в хакатоні взяло учать ще більше команд - 20!
Проекти були різних рівнів складності - від простих до науковоємних. Члени журі понад годину обирали трьох переможців.

Перше місце і приз у розмірі 100 тисяч гривень отримали BIOC - новий український вид компаунду для біопластику на основі кукурудзяного крохмалю. Компанія також отримала спеціальний приз від компанії “Галичина”

Друге місце і приз у розмірі 50 тисяч гривень здобули  ISOS - автоматизоване рішення (автомати) для збору сортованого сміття з платою за здану вторсировину через мобільний телефон.

Третє місце і 30 тисяч гривень отримали WUA (Waste Ukraine Analytics) - онлайн-платформа для утворювачів та переробників сміття.

ReThink спостерігає за бумом кругової економіки на Заході та бачить скільки креативних ентузіастів має наша країна. Саме тому вже вдруге в Україні був проведений хакатон на цю тему і схожі заходи та події будуть проводитися й надалі.

Мета таких заходів - створити продукти та сервіси, що сповільнять утворення нових відходів, зменшать використання викопних ресурсів і підштовхнуть розвиток інноваційних рішень за принципами кругової економіки.

Ми вдячні всім, хто взяв участь у хакатоні, вітаємо переможців і бажаємо успіхів у втіленні проектів у життя!

Щиро вдячні партнерам за підтримку та довіру - UDPRenewables, Embassy of the Netherlands in Ukraine, UNIT.City, TU Delft, Укргазбанк, Веолія Україна, METRO Cash & Carry Ukraine, Unilever, Baker Tilly, Галичина, ДТЕК - DTEK, Circular Economy Club -CEC