Усі проекти

European Circular Economy Forum 2019

European Circular Economy Forum 2019

4 жовтня ми провели Європейський форум з кругової економіки 2019 у Києві.

На чотирьох дискусійних панелях обговорювали, як застосовувати принципи кругової економіки у містах, фешн-індустрії, сільському господарстві, у виробництві харчових продуктів та у галузі переробки відходів.

Подія об’єднала фахівців з країн ЄС та України, загалом у залі зібралося понад 300 відвідувачів.
Спікери з TU Delft, Amsterdam Institute for Advanced Metropolitan Solutions - AMS Institute, Wageningen University & Research, Kromkommer, European Union in Ukraine, Vogue Ukraine, а також архітектори, дизайнери, інвестори, громадські діячі.

Еллен фан Бюрен (Делфтський технологічний університет) зазначила, що людство може, звісно, чекати природного дефіциту викопних ресурсів, але також можна створити цей дефіцит штучно, за допомогою правильних регулювань і стимулів.

Сергій Євтушенко, керуючий партнер UDP Renewables, підкреслив: “Людство з 2010 по 2017 рік спожило стільки ж ресурсів, як за 150 років промислової революції. І ця цифра буде тільки зростати. Якщо нічого не робити, то за 100 років людство втратить до 20% ВВП від наслідків, спровокованих кліматичними змінами.

ЄС затвердив План дій та рухається в напрямку переходу до кругової економіки вже декілька років, але ніхто насправді не знає які показники будуть досягнуті в результаті реалізації цієї стратегії і чи вдасться цей перехід взагалі.

“Apple в гаражі” приречений на провал, якщо навколо немає екосистеми, що розуміє тебе, говорить однією мовою, сприяє твоєму розвиткові через співпрацю й конкуренцію, актуалізує попит на ще вчора "непотрібні" речі. Ми не Apple і поки не Кремнієва долина, але починаємо будувати широку екосистему вже зараз!

Дякуємо тим, без кого цей форум не став би реальністю. Кожна з цих компаній та організацій зрозуміла важливість теми і кожна з них бачить майбутнє у переході до кругової економіки!

Щира вдячність за підтримку та сприяння - Embassy of the Netherlands in Ukraine, UDPRenewables, Укргазбанк, UNIT.City, Pastiralla, Baker Tilly, Миронівський Хлібопродукт, AVG, ДТЕК - DTEK, Circular Economy Club - CEC, rebag!

Також величезна дяка медіа-партнерам за поширення інформації та інтерес до контенту - Спілка Українських Підприємців - СУП, LIGA.net, Kyiv School of Economics, LDaily, Екологія підприємства, Lviv IT Cluster, Ukrainian Agribusiness Club, Міжнародний інститут бізнесу - МІБ!

Повні відеозаписи виступів з форуму можна знайти на нашому сторінці у Facebook  і на YouTube-каналі.