Усі новини

Премія Оскар почала дбати про екологію

Премія Оскар почала дбати про екологію

Великі вечірки – велике навантаження на довкілля. Логістика, звук, освітлення, їжа, вода – все це великий вуглецевий ефект і багато відходів. Без належного планування великі події відправляють на сміттєзвалища тони відходів, їжі, вторсировини, квітів… І все це після вечірки, що триває декілька годин.

Дженніфер Гроув колись була власником бутіка квітів і оформлювала свята і весілля живими квітковими композиціями. З часом Дженніфер розчарувалася у цьому бізнесі: великі витрати ресурсів, часу і таланту, а в кінці дня все це викидається у смітник. По-перше, це марнотратство хороших квітів. По-друге, наявність великої кількості органічних відходів на сміттєзвалищі є величезним джерелом викидів парникових газів.

Думка про шкоду для довкілля спонукала Дженніфер до заснування компанії Repeat Roses, що забирає квіткові композиції після подій і дає їм друге життя, віддаючи їх некомерційним організаціям. На минулих вихідних Repeat Roses врятувала тисячі квітів з чотирьох подій Оскара: подія SWAROVSKI перед Оскаром; щорічна вечірка "Ніч перед" в кінофестивалі "Кінофільми і телебачення" в суботу; і дві вечірки Vanity Fair Oscars в ніч на неділю, одразу після нагородження шоу.

Одразу після події компанія збирає квіти, робить з них менші композиції і відвозить у неприбуткові і благодійні організації. Квіти з подій Swarovski та Vanity Fair були пожертвувані жіночому центру Східного Лос-Анджелесу та Центру лікування генотипу UCLA. Квіти з вечірки «Кінофільми та телебачення» були доставлені мешканцям кампуса MPTF, що піклуються про пенсіонерів, а також осіб на спеціальному лікуванні із з хворобою Альцгеймера та деменцією.

Таким чином, насолоду від споглядання прекрасних квітів отримали вдруге. Ті, для кого це певно набагато важливіше.

Фото Repeat Roses