Усі новини

Два підлітка заборонили поліетиленові пакети на Балі

Два підлітка заборонили поліетиленові пакети на Балі

«Вітаємо на Балі!! Маєте поліетиленові пакети до декларування?». Таку фразу можна почути в аеропорту цього індонезійського острова по прильоту. Вона стала результатом чотирирічної боротьби справжніх ентузіастів проти поліетиленових пакетів.

Індонезія є другим забруднювачем пластиком у світі, після Китаю. Близько 10% пластикового сміття в океані має індонезійське походження. Уряд країни заклав 1 мільярд доларів на те аби зменшити кількість пластикових відходів в океані на 70% до 2025 року.

Та сестри Мелаті й Ізабель Вайсен вирішили не чекати ініціатив уряду, а почали діяти. Свою боротьбу проти поліетиленових пакетів вони розпочали у 2013 році, коли їм було лише 10 та 12 років(!) відповідно.

Насамперед, вони започаткували громадську організацію Bye Bye Plastic Bags. Далі була подорож світом, виступи на TED в Лондоні та в United Nations (ООН) в Нью-Йорку, петиція та зібрані 100 000 підписів, небажання влади чути, голодування під наглядом дієтолога.. і, врешті решт, їх почули! Місцева влада пішла на компроміс – з 01 січня 2018 року поліетиленові пакети на Балі повинні бути забороненими!

Читайте більше на нашій сторінці у Facebook