European Circular Economy Forum 2019

European Circular Economy Forum 2019

Про форум

Форум об'єднає провідних експертів з кругової економіки та лідерів галузей з ЄС та Східної Європи.

Задля реального поступу до створення більш сталого середовища, нам необхідно створити працюючу екосистему з інноваторів, бізнесів, влади та громадянського суспільства, що функціонуватиме за принципами кругової економіки.

Панелі

Circular Cities

Надшвидкі темпи урабінзації зроблять міста центрами життя, споживання та інколи навіть й виробництва.  В містах тисячі матеріальних потоків та ланцюжків цінності різних галузей є взаємопов'язаними і забезпечують комфортне життя. За іронією, всі ці логістичні, індустріальні та споживачоорієнтовані процеси та зв'язки, що полегшують наше життя, шкодять довкіллю, забруднюють воду, повітря та знижують якість життя.

Немає сумнівів – міста будуть збільшуватись. Та чи може це відбуватись за принципами сталого розвитку? Як ми можемо змешити вплив на довкілля та використовувати матеріали повторно й раціонально? Які інноваційні рішення потрібні та як містяни можуть допогти у створенні сталого міського середовища?

Circular Fashion

Друга в світі по забрудненню довкілля галузь потребує переосмислення. В еру масового консьюмеризму, бренди ведуть цінову війну та змагаються у кількості колекцій на рік. Ці змагання привели виробників у країни, що розиваються, де вони розташували велику кількість дещо безвідповідальних виробничих потужностей. Більшість покупців рідко замислюються про вплив одягу на довкілля, коли вчергове купують щось нове і модне.

Як можна змінити цю ситуацію та хто має почати ці зміни? Чи є вже приклади для наслідування серед брендів? Яка роль дизайнера у створенні більш сталої моди?

Circularity in Agri&Food

Якби «продовольчі відходи» були країною, то посіли б 3 місце у рейтингу держав, що найбільше сприяють глобальному потеплінню після США та Китаю. В той час як ми марнуємо готові продукти харчування, величезна кількість сільськогосподарських відходів зазвичай залишається не використаними. Пожнивні рештки, наприклад, могли б стати цінним джерелом матеріалів для виробництва паперу або упаковки, добрив або енергії.

На панелі почуємо думки експертів з агропродовольчої сфери як змінити поточну ситуації та використати можливості.

Advanced Waste Management Technologies and Logistics

Україна єдина європейська країна, де 93% побутових відходів захоронюється на полігонах та звалищах. Тим не менш, подібна проблема досі актуальна для Румунії, Болгарїі, Польщі та деяких інших країн ЄС, де велику кількість сміття не переробляють та утилізують належним чином. Ми поговоримо з провідними компаніями, провайдерами технологій переробки відходів та експертами галузі про їх історії успіху, досвід, труднощі, з якими стикнутись та почуємо бачення вирішення проблеми з відходами для України.

Більше інформації про форум, стати партнером або придбати квитки: https://ecef.in.ua/