Усі новини

Звернення до Президента України щодо необхідності обмеження обігу поліетиленових пакетів

Звернення до Президента України щодо необхідності обмеження обігу поліетиленових пакетів

Минулого року наша петиція "Щодо  обмеження, імпорту, виробництва та обігу поліетиленових пакетів в Україні" набрала більше 25 тисяч голосів та була прийнята на розгляд Президентом України Порошенком П.О., Верховною Радою України та Кабінетом міністрів України. Лише чотири петиції Президенту за 2018 рік набрали необхідну для розгляду кількість голосів, в тому числі й наша. Це свідчить про неабияку стурбованість громадян забрудненням довкілля пластиковими пакетами.

На жаль, попереднє керівництво країни не зробило нічого, окрім написання відповідей на петицію з наголошенням на важливість проблеми.

 

Новообраний Президент України Володимир Зеленський у своїй передвиборчій програмі неодноразово зазначав, що країні необхідно відмовитись від використання пластику. Тому ми вирішили нагадати Пану Президенту про передвиборчі обіцянки та направили звернення з проханням вирішити питання з обмеженням використання пластикових пакетів, а також розроблений нами спільно з юридичними компаніями Everlegal та Bridges Consulting проект закону.