Усі новини

У Вірменії заборонять пластикові пакети з 1 січня 2022 року

У Вірменії заборонять пластикові пакети з 1 січня 2022 року

Уряд Вірменії  прийняв пропозицію Міністерства навколишнього середовища ввести обмеження на використання поліетиленових пакетів та  упаковок з 1 січня 2022 року.

"Вірменія взяла на себе зобов'язання впровадити кругову економіку, яка передбачає багаторазове використання ресурсів зі зменшенням відходів. Відмова від поліетиленових пакетів спрямована на скорочення забруднення навколишнього середовища полімерами", - зазначила заступник міністра навколишнього середовища Вірменії Ірина Капланян.

Заборона на використання стосується пакетів товщиною менше 50 мікрон, при цьому виключення буде поширюватися на пакети, які вироблені в результаті переробки утилізованих відходів і пакети, які використовують  для первинної упаковки.

“Пакети одноразового використання часто істотно забруднюють навколишнє середовище, стаючи серйозною проблемою через свій  хімічний склад", - сказала заступник міністра.

Можливою альтернативою вона назвала пакети з тканини або паперу, зазначивши, що для цього необхідно змінювати суспільне мислення і поступово звикати до пакетів багаторазового використання.