Усі новини

У Китаї заборонили пластик з 2020 року

У Китаї заборонили пластик з 2020 року

Китай вводить заборону на одноразовий пластик з 2020 року

19 січня на офіційному сайті національної комісії з розвитку та реформ Китаю було оприлюднено 5-річний план зі скорочення використання пластику в країні до 2025-го року

Так, до кінця 2020 року пластикові пакети будуть заборонені у великих містах, а до 2022-го - у маленьких містах і селах. До 2025-го пластикові пакети мають зникнути з ринків зі свіжою продукцією.Також, до кінця року планують заборонити пластикові соломинки і обмежити використання одноразового посуду у закладах харчування до 30%. Виробництво та продаж пластикових пакетів тонших, ніж 0,025 мм також буде заборонено.

До кінця 2025 року готелям буде заборонено надавати гостям пластмасові вироби для одноразового використання, а поштові служби країни не зможуть використовувати пластикову упаковку.

Протягом багатьох років Китай намагається боротися зі сміттям, який генерують 1,4 мільярда громадян. Найбільше сміттєзвалище Китаю, розміром близько 100 футбольних полів, вже заповнене на 25 років вперед достроково.

Китай виробляє понад 29% пластикових виробів у світі, що робить його найбільшим виробником пластику у світі, згідно зі спільним дослідженням Колумбійського університету та Університету Чжецзян у 2019 році, - передає CNN Business

Для вирішення однієї з найбільших екологічних проблем країни, Китай посилює обмеження на виробництво, продаж та використання одноразового пластику.