Усі новини

Команда ReThink взяла участь у проекті Zero Waste School Фонду Кличко

Команда ReThink взяла участь у проекті Zero Waste School Фонду Кличко

Команда ReThink взяла участь у проекті для школярів Zero Waste School, організованого Фондом Кличко спільно з Coca-Cola Foundation та компанією Coca-Cola. Проект Zero Waste School, створений з метою навчити школярів та вчителів через неформальне навчання впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і  у світі. Програма проекту допоможе учасникам зрозуміти важливість їхньої участі у громадському житті та співпраці всередині громади.

Команди школярів з усіх куточків країни прийняли участь у конкурсному відборі. 50 шкіл переможців пройшли відбір та протягом 3 днів відвідували освітні тренінги, спрямовані на організацію процесу сортування сміття.

Громадською організацією ReThink були проведені лекції на тему: «Сортування відходів як елемент переходу до кругової економіки». На лекціях школярам розповідали що таке кругова економіка, її принципи і чому ми маємо якнайшвидше почати рух у напрямку переходу до неї. Також були надані практичні поради: як сортувати відходи по типах вторсировини, як організувати процес збору вторсировини; приведені успішні реалізовані кейси сортування у населених пунктах.