Усі новини

Петиція щодо обмеження обігу поліетиленових пакетів набрала 25000 голосів та подана Президенту, Верховній Раді та Кабінету Міністрів

Петиція щодо обмеження обігу поліетиленових пакетів набрала 25000 голосів та подана Президенту, Верховній Раді та Кабінету Міністрів

Петиція «Пакет Не Потрібен» ГО ReThink  набрала 25 000 голосів та 3 липня була подана Президенту України, до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Завершився невеличкий етап у нашій роботі по сприянню переходу до кругової економіки в Україні!

З нагоди подання петиції на Хрещатику була проведена невелика театраліована акція "Пакет - це не модно" за відмову від використання поліетилену за участі конкурсанток Міс Україна. До акції також долучилась митець Юлія Абрамова, що представила свою інсталяцію зі сміття. Так співпало, що день подання подання петиції та проведення акції - Всесвітній день відмови від пластикових пакетів. Віримо, що це хороший знак! 

Ми важко працювали майже півроку. Спочатку над аналітикою досвіду політики інших країн щодо поліетиленових пакетів, наявності сталих альтернатив, специфіки виробництва пакетів і т.і. Далі над приверненням уваги до проблеми та роз’ясненням її суті. І нарешті – петиція. Нам вдалося об'єднати навколо себе свідомих, небайдужих та зацікавлених у цій темі однодумців, тому зібрати необхідну кількість підписів – було справою часу. Люди, які повірили в нас, читаєте нас та вболіваєте за цю справу – щире ДЯКУЮ вам! Це ваша перемога!!

Хочемо палко подякувати організаціям, які стали партнерами петиції та поширювали інформацію про неї! 

Безмежно вдячні активістам, волонтерам, держслужбовцям, друзям та просто небайдужим людям, які так чи інакше долучилися до цієї справи.

Дякуємо організаціям та ЗМІ, з якими спільно привертали увагу до цього питання.

Звичайно, петиція – це лише перший крок до змін. Далі працюватимемо із суб’єктами законодавчої ініціативи, ГО, асоціаціями та іншими стейкхолдерами над тим аби мати адекватний та прогресивний законопроект і, власне, рішення.