Усі новини

Крок вперед: Монреаль планує заборонити всі пластикові пакети до кінця 2020 року

Крок вперед: Монреаль планує заборонити всі пластикові пакети до кінця 2020 року

Мер Канадського Монреаля, Валері Плант каже, що місто до кінця року планує внести зміни до закону щодо обмеження пластикових пакетів і повністю заборонити пластикові пакети усіх видів, повідомляє CBC news.

«Глобальна криза через використання пластику. Ми не можемо чекати ще тисячу років, щоб ухвалити рішення» - написала Валері Плант у своєму Twitter.

Звички майже не змінилися

У 2016 році попередня міська адміністрація Монреалю ухвалила закон про заборону використання пластикових пакетів товщиною менше ніж 50 мікронів (0,05 міліметра)

Після того, як заборона набула чинності 1 січня 2018 року, роздрібні торговці почали пропонувати товщі пакети за зменшеною вартістю.

"Це насправді не змінило звичок громадян. Ми бачимо, коли ви заходите в будь-який супермаркет, вас все ще запитують, чи потрібен вам пластиковий пакет. Ми повинні вжити сильних заходів зараз, щоб вирішити ці проблеми" -  сказала Лавінь Лалонде, депутат міської ради Монреалю.
Вона заявила, що місто хоче не тільки краще керувати своїми відходами, але і значно скоротити їх утворення.


Уряд Канади також планує заборонити використання одноразового пластику у 2021 році, зокрема, пластикові пакети, соломинки і одноразовий посуд.