Усі новини

Accor Hotels Group відмовиться від одноразового пластику до 2022 року

Accor Hotels Group відмовиться від одноразового пластику до 2022 року

Одна з найбільших готельних мереж у світі, яка включає такі відомі бренди як Ibis, Fairmont, Mercure, Sofitel, вилучить із користування пластикові туалетні приналежності, одноразові пляшки та упаковку до кінця року, а також всі предмети з одноразового пластику до 2022 року.

Такий крок є частиною зобов'язань групи, щоб приєднатися до Міжнародної ініціативи з питань використання пластику в туризмі, яку очолює Програма ООН з навколишнього середовища UNEP, та Всесвітня туристична організація UNWTO у співпраці з Ellen MacArthur Foundation.

Компанія Accor, яка налічує понад 5000 готелів у 110-тьох країнах світу таким чином зможе вилучити понад 200 мільйонів пластикових виробів, які використовуються у готелях щороку.

За даними Accor, 94% готелів мережі вже відмовились від одноразових соломинок, серветок і ватних паличок.

89% готелів Ibis вже використовують багаторазові ємності для туалетних приналежностей, тоді як у Fairmont встановлюються крани з фільтрованою водою у номерах, щоб усунути потребу у пластикових пляшках.

Компанія планує заборонити використання всього одноразового пластику у номерах, зонах відпочинку, ресторанах та зонах для дозвілля (спа, фітнес-центри тощо) до 2022 року.

Для кожного предмета  будуть запропоновані відповідні альтернативи пластику, враховуючи оцінку їх життєвого циклу для забезпечення кращих екологічних показників.

“Ми усвідомлюємо свій значний вплив на планету та відповідаємо за створення відчутих переваг для наших працівників, гостей, постачальників і партнерів. Нашим орієнтиром є обізнаність людей, які прагнуть бути свідомими громадянами” - сказав Себастьян Базін, CEO компанії Accor.