Родіон Морозов

Родіон Морозов

Родіон Морозов

Член організації

Родіон працює заступником Голови Правління АБ «УКРГАЗБАНК». Має більш ніж 10-річний досвід роботи на керівних посадах у фінансовому секторі. Його активна участь у проекті «Еко-банк» (співпраця з IFC, унікальна технічна експертиза «зелених» проектів, популяризація еко-напрямку, внутрішній екологічний менеджмент) дозволила перетворити АБ «УКРГАЗБАНК» в Еко-Банк №1 в Україні, який став лідером за обсягами фінансування нових еко-проектів. 

Під його керівництвом створена єдина в Україні публічна процедура акредитації ЕРС-контракторів, які будують об'єкти відновлюваних джерел енергії, що дозволяє клієнтам вибрати надійних підрядників, а також впроваджена система оцінки викидів СО2, що визнана міжнародними фінансовими організаціями та використовується в банку для оцінки екологічності проектів.

Родіон отримав ступінь магістра наук з управління ризиками та страхування в City University Business School, London, U.K. і ступінь магістра зі страхового менеджменту в Київському національному економічному університеті, а також пройшов програму Pre-MBA в Bellerbys College, Cambridge, U.K.